MÖBLER / Skåp & hyllor / Lavoar 8772039
nr 877 2039
Lavoar
1800-tal, Mahogny, längd: 80, djup: 52, höjd: 83
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 februari 2014
kl 18:27:27
200 kr
350 kr
300 kr
400 kr